Telefon+420 222 767 802    E-maile-mail: info@promedicus.cz

Zaměření společnosti Promedicus

Vizí a hnacím motorem společnosti ProMedicus je neustále přinášet pacientům v České republice nejmodernější zdravotnické technologie k co možná nejkomfortnějšímu způsobu života, proto zastupujeme řadu světových společností, které jsou lídry ve svých oborech.

PÁTEŘNÍ CHIRURGIE

Na českém a slovenském trhu exkluzivně zastupujeme společnost GLOBUS MEDICAL a nabízíme kompletní portfolio implantátů pro léčbu degenerativních a úrazových postižení páteře.

INTERVENČNÍ KARDIOLOGIE

Na českém a slovenském trhu exkluzivně zastupujeme společnost ALVIMEDICA  a nabízíme kompletní portfolio, které tvoří balónkové katétry a stenty kardiologické i radiologické (BMS, chromkobaltové, nitinolové i DES) a vodící dráty.

Páteřní chirurgie

Invazivní kardiologie

TERAPEUTICKÉ ŘÍZENÍ A MONITORING TEPLOTY PACIENTA - HYPOTERMIE

V České republice jsme exkluzivním partnerem terapeutickém monitoringu teploty pacienta - hypotermie, firmy BARD MEDICAL.

DOMÁCÍ PÉČE - HOMECARE

Domácí péče je odborná zdravotní péče poskytovaná pacientům na základě doporučení registrujícího praktického lékaře. Jejím cílem je zajistit maximální rozsah, dostupnost, kvalitu a efektivitu zdravotní péče pacientům v jejich vlastním sociálním prostředí.

Invazivní kardiologie Páteřní chirurgie

[ ↑ k obsahu ↑ ]